Oferta stażu wakacyjnego w Ceneo.pl

Wyślij CV

Performance Marketing

Wrocław

Umowa o pracę

Stażysta

Pełen etat

Opis stanowiska

Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Dbamy o ciągły rozwój nie tylko samego serwisu, ale też naszych pracowników. Praca u nas daje wiele przyjemności i satysfakcji. Stanowimy zgrany zespół, pracujący w rodzinnej atmosferze. Ceneo.pl tworzą ludzie, którzy pozostali sobą, przyjaźnią się, rozwijają wspólne pasje i zainteresowania poza pracą.

Kogo szukamy?

  • realizacja marketingowej mapy produktu – od analizy poprzez strategię i weryfikację efektywności w oparciu o KPI i dane,
  • współtworzenie strategii komunikacji, opracowywanie koncepcji i prowadzenie kampanii marketingowych dla nowych i aktualnych funkcjonalności serwisu,
  • planowanie i realizacja komunikacji firmy, dbanie o spójność przekazaniu marketingowego w działania komunikacyjnych,
  • reagowanie na bieżącą komunikację na profilach społecznościowych firmy i wsparcie w komunikacji kryzysowej,
  • tworzenie unikalnych i interesujących treści w celu realizacji założeń strategii marketingowych dla dedykowanych grup odbiorców (m.in. artykułów branżowych, newsletterów, mailingów, publikacji sponsorowanych, banerów i materiałów reklamowych, contentu dla stron www),
  • przygotowywanie i zarządzanie treścią (CMS) oraz dbanie o poprawne funkcjonowanie stron internetowych,
  • edycja, ulepszanie i dbanie o jakość bieżących oraz powstających komunikatów,
  • badanie i analiza efektywności realizowanych kampanii marketingowych,
  • wsparcie akcji komercyjnych.

Plan stażu

W ramach prowadzonego stażu, trwającego 3 miesiące (12 tygodni). Będziesz miał(a) okazje zmierzyć się z 6 obszarami, które pozwolą lepiej poznać Ci specyfikę branży internetowej. Poznasz specjalistów z rożnych dziedzin marketingu online na co dzień współpracujących z Google, Facebook czy Influencami. Program stażu składa się z 6 obszarów (każdy po ok. 2 tygodni), w każdym z obszarów czekać Cię będzie zadanie od specjalistów (min. tworzenie reklam, analizowanie danych)

1. Jak działa firma ecommerce na przykładzie Ceneo.pl, oraz jaką rolę pełni w niej dział Performance Marketing.
2. Pozycjonowanie i wyszukiwarki internetowe. Czyli jak odnaleźć się w Google i co to są algorytmy (SEO).
3. ROI i ROAS, co oznaczają te wskaźniki i na jakie reklamy pozwala ekosystem Google (SEM).
4. Jak promować markę w social media? Facebook, Instagram a może TikTok (Social Media).
5. Blogerzy, Vlogerzy i Influencerzy. Jak zarabia się w sieci na treściach i fanach (Affiliate)
6. Analityka internetowa – czyli co tak naprawdę wiemy o użytkownikach i co na bazie tego możemy policzyć (Marketing Data Analyst). Dodatkowa monetyzacja serwisu internetowego (Traffic/AdOperations).

W ramach naszego stażu będziesz pod opieką:
Paweł – ekspert ds. SEM z ponad 10-letnim doświadczeniem,
Mateusz – starszy specjalista ds. SEO z 6-letnim doświadczeniem,
Iza - starszy specjalista ds. Social Media z 9-letnim doświadczeniem,
Ania – lider sekcji Affiliate z ponad 10-letnim doświadczeniem

Ceneo.pl – dajemy szansę i stawiamy na młodych. Nie możemy zagwarantować Ci pracy po ukończeniu stażu. Wiemy jednak na pewno, że przez te 3 miesiące nie będziesz się nudzić. Jeśli poczujesz, że marketing internetowy to właśnie to – doradzimy jakie kolejne kroki powinnaś/powinieneś podjąć, aby rozwijać się dalej. Ponad połowa naszych pracowników (dział Performance Marketing) zaczynała właśnie od stażu. Więc jeśli okażesz się gotowa/y do dalszych wyzwań, złożymy Ci ofertę dalszej współpracy.

Zainteresowała Cię ta oferta?

Aplikuj na to stanowisko - prześlij nam swoje CV na kariera@ceneo.pl

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl sp. z.o.o - zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018 poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przesłanie mi dokumentów zawierających moje dane osobowe na wskazany przeze mnie adres email oraz oświadczam, że z uwagi na korzystanie przeze mnie z zewnętrznej, niezależnej od Ceneo.pl sp. z o.o. skrzynki mailowej, ponoszę pełną odpowiedzialność za zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń dla przesyłanych do mnie wiadomości, w tym za zabezpieczenia po stronie dostawcy skrzynki mailowej.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę, że administratorem moich danych osobowych jest Ceneo.pl sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-202), przy ul. Legnickiej 48A. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w związku z którym przesyłasz do nas swoją aplikację oraz, o ile wyraziłeś na to zgodę, dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl.

Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Dodatkowo informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 36 miesięcy od dnia przesłania aplikacji lub w przypadku ewentualnego dochodzenia roszczeń maksymalnie 10 lat.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.