Starszy Specjalista ds. Social Media

Starszy Specjalista ds. Social Media

Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Dbamy o ciągły rozwój nie tylko samego serwisu, ale też naszych pracowników. Praca u nas daje wiele przyjemności i satysfakcji. Stanowimy zgrany zespół, pracujący w rodzinnej atmosferze. Ceneo.pl tworzą ludzie, którzy pozostali sobą, przyjaźnią się, rozwijają wspólne pasje i zainteresowania poza pracą.

Aktualnie do naszego zespołu Mediów Społecznościowych poszukujemy Starszego Specjalisty ds. Social Media.


 • współtworzenie strategii mediów społecznościowych drugiego ecommerce w Polsce – tutaj masz szansę zrealizować wszystkie odjechane pomysły,
 • działania organiczne i płatne w mediach społecznościowych – zrobisz z nami szum w sieci, ale też efektywnie wydasz środki na promocję,
 • analizowanie i raportowanie swoich działań – lubimy chwalić się swoimi sukcesami,
 • wsparcie działu performance w pozyskaniu ruchu dla serwisów Grupy Ceneo.pl – obsługujemy nie tylko Ceneo.pl, ale też inne serwisy. Świetna okazja, żeby połączyć zainteresowania z pracą,
 • udział w akcjach marketingowych firmy od briefu do raportu – jest wiele obszarów, gdzie wykorzystasz swoje pomysły.

 • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
 • praktycznego doświadczenia w przygotowywaniu strategii komunikacyjnych w social media oraz prowadzeniu kampanii PPC,
 • znajomości zaawansowanych funkcji Facebooka (business manager, tworzenie reklam i ich analiza),
 • praktycznego doświadczenia w przygotowywaniu strategii komunikacyjnych w social media,
 • udokumentowanych sukcesów w prowadzeniu profili na Facebooku, Instagramie i Twitterze,
 • znajomości narzędzi SoTrender, Brand24, SentiOne, Google Analytics,
 • nieszablonowego myślenia, innowacyjności i inicjatywy, trzymania ręki na pulsie social media,
 • znajomości zasad RTM wraz z umiejętnościami ich wykorzystania,
 • szeroko rozumianych „kompetencji kulturowych”,
 • znajomości programów graficznych, które pozwalają na tworzenie prostych kreacji,
 • lekkiego pióra i umiejętności tworzenia angażujących treści.


 • Poznaj więcej korzyści z pracy w Ceneo KLIKNIJ


  Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj na to stanowisko - prześlij nam swoje CV

   KARIERA@CENEO.PL

  Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.

  Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl sp. z.o.o - zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018 poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

  Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przesłanie mi dokumentów zawierających moje dane osobowe na wskazany przeze mnie adres email oraz oświadczam, że z uwagi na korzystanie przeze mnie z zewnętrznej, niezależnej od Ceneo.pl sp. z o.o. skrzynki mailowej, ponoszę pełną odpowiedzialność za zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń dla przesyłanych do mnie wiadomości, w tym za zabezpieczenia po stronie dostawcy skrzynki mailowej.

  Wysyłając aplikację wyrażam zgodę, że administratorem moich danych osobowych jest Ceneo.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w związku z którym przesyłasz do nas swoją aplikację oraz, o ile wyraziłeś na to zgodę, dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl.

  Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

  Dodatkowo informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 36 miesięcy od dnia przesłania aplikacji lub w przypadku ewentualnego dochodzenia roszczeń maksymalnie 10 lat.

  Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.