Specjalista ds. Sprzedaży


Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Dbamy o ciągły rozwój nie tylko samego serwisu, ale też naszych pracowników. Praca u nas daje wiele przyjemności i satysfakcji. Stanowimy zgrany zespół, pracujący w rodzinnej atmosferze. Ceneo.pl tworzą ludzie, którzy pozostali sobą, przyjaźnią się, rozwijają wspólne pasje i zainteresowania poza pracą.

Jeśli jesteś wybitnym Specjalistą ds. Sprzedaży nastawionym na odnoszenie sukcesów i chcesz się rozwijać w firmie umożliwiającej najlepszym poczucie bezpieczeństwa i wysokie zarobki, szukamy właśnie Ciebie.

Aktualnie poszukujemy Specjalisty ds. Sprzedaży do biura we Wrocławiu.

zadania
Zadania
  • sprzedaż produktów z branży e-commerce
  • pozyskiwanie nowych jak i rozwijanie relacji z istniejącymi Klientami
wymagania
Wymagania
  • Doświadczenie w kreowaniu oferty reklamowej w internecie
  • Znajomość branży e-commerce oraz panujących trendów sprzedażowych
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży
  • Udokumentowane sukcesy zawodowe, poparte doświadczeniem w prowadzeniu negocjacji i prezentacji oferty
  • Umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej
  • Samodzielność, kreatywność, wysoka kultura osobista, przedsiębiorczość
oferujemy
Oferujemy

umowa o pracę


Umowę o pracę
Bardzo atrakcyjny system premiowy

Bardzo atrakcyjny system premiowy
Dynamiczne środowisko pracy

Dynamiczne środowisko pracy oraz niezbędne narzędzia (laptop, telefon)
Szansę rozwoju zawodowego

Szansę rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i konferencje
Możliwość uczestniczenia w darmowych kursach angielskiego

Możliwość uczestniczenia w darmowych kursach języka angielskiego (różne poziomy, małe grupy)
Chillout wyposażony w wiele kultowych gier

Chillout wyposażony w wiele kultowych gier (Xbox & PS4) oraz chętnych do wspólnej gry
Mood Manager

Atrakcje i zabawy organizowane przez Mood Managera (m.in. wspólny obiad/ śniadanie)

Poznaj więcej korzyści z pracy w Ceneo TUTAJ

Zainteresowała Cię ta oferta?

Aplikuj na to stanowisko - prześlij nam swoje CV na kariera@ceneo.pl. Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.


Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl sp. z.o.o - zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018 poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przesłanie mi dokumentów zawierających moje dane osobowe na wskazany przeze mnie adres email oraz oświadczam, że z uwagi na korzystanie przeze mnie z zewnętrznej, niezależnej od Ceneo.pl sp. z o.o. skrzynki mailowej, ponoszę pełną odpowiedzialność za zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń dla przesyłanych do mnie wiadomości, w tym za zabezpieczenia po stronie dostawcy skrzynki mailowej.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę, że administratorem moich danych osobowych jest Ceneo.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w związku z którym przesyłasz do nas swoją aplikację oraz, o ile wyraziłeś na to zgodę, dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl.

Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Dodatkowo informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 36 miesięcy od dnia przesłania aplikacji lub w przypadku ewentualnego dochodzenia roszczeń maksymalnie 10 lat.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.