Specjalista ds. SEM

Specjalista ds. SEM


Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Dbamy o ciągły rozwój nie tylko samego serwisu, ale też naszych pracowników. Praca u nas daje wiele przyjemności i satysfakcji. Stanowimy zgrany zespół, pracujący w rodzinnej atmosferze. Ceneo.pl tworzą ludzie, którzy pozostali sobą, przyjaźnią się, rozwijają wspólne pasje i zainteresowania poza pracą.

Aktualnie do naszego zespołu Performance Marketingu poszukujemy Specjalisty ds. SEM.

Twoim celem będzie praca nad pozyskaniem i optymalizacją płatnego ruchu z wyszukiwarki Google.

 • tworzenie i optymalizacja kampanii PPC, w szczególności: Search i Display Network, Google Shopping oraz Youtube
 • zarządzanie kontem Google Merchant Center
 • wsparcie działu Performance w pozyskaniu ruchu dla serwisów Grupy Ceneo.pl
 • automatyzacja działań bazująca na skryptach oraz rozwiązaniach API
 • analityka internetowa dotycząca branży SEM i eCommerce
 • praca nad strategią SEM m.in. analiza konkurencji
 • monetyzacja powierzchni reklamowej na bazie pozyskanego ruchu

 • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy bezpośredniej nad kampaniami PPC
 • bardzo dobra znajomość narzędzi Google (Adwords Editor, Analytics, Search Console) – narzędzia DoubleClick będą dodatkowym atutem
 • znajomość branży eCommerce
 • konsekwencja w działaniu oraz dobra organizacja pracy
 • znajomość SQL oraz biegła praca z MS Excel
 • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie


  Poznaj więcej korzyści z pracy w Ceneo KLIKNIJ


  Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj na to stanowisko - prześlij nam swoje CV

   KARIERA@CENEO.PL

  Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.

  Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl sp. z.o.o - zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018 poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

  Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przesłanie mi dokumentów zawierających moje dane osobowe na wskazany przeze mnie adres email oraz oświadczam, że z uwagi na korzystanie przeze mnie z zewnętrznej, niezależnej od Ceneo.pl sp. z o.o. skrzynki mailowej, ponoszę pełną odpowiedzialność za zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń dla przesyłanych do mnie wiadomości, w tym za zabezpieczenia po stronie dostawcy skrzynki mailowej.

  Wysyłając aplikację wyrażam zgodę, że administratorem moich danych osobowych jest Ceneo.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w związku z którym przesyłasz do nas swoją aplikację oraz, o ile wyraziłeś na to zgodę, dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl.

  Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

  Dodatkowo informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 36 miesięcy od dnia przesłania aplikacji lub w przypadku ewentualnego dochodzenia roszczeń maksymalnie 10 lat.

  Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.