Specjalista ds. E-marketingu

Wyślij CV

Dział rozwoju produktu

Wrocław

Umowa o pracę

Specjalista

Pełen etat

O firmie

Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Dbamy o ciągły rozwój nie tylko samego serwisu, ale też naszych pracowników. Praca u nas daje wiele przyjemności i satysfakcji. Stanowimy zgrany zespół, pracujący w rodzinnej atmosferze.

Twój zakres obowiązków

  • realizacja marketingowej mapy produktu – od analizy poprzez strategię i weryfikację efektywności w oparciu o KPI i dane,
  • współtworzenie strategii komunikacji, opracowywanie koncepcji i prowadzenie kampanii marketingowych dla nowych i aktualnych funkcjonalności serwisu,
  • planowanie i realizacja komunikacji firmy, dbanie o spójność przekazaniu marketingowego w działania komunikacyjnych,
  • reagowanie na bieżącą komunikację na profilach społecznościowych firmy i wsparcie w komunikacji kryzysowej,
  • tworzenie unikalnych i interesujących treści w celu realizacji założeń strategii marketingowych dla dedykowanych grup odbiorców (m.in. artykułów branżowych, newsletterów, mailingów, publikacji sponsorowanych, banerów i materiałów reklamowych, contentu dla stron www),
  • przygotowywanie i zarządzanie treścią (CMS) oraz dbanie o poprawne funkcjonowanie stron internetowych,
  • edycja, ulepszanie i dbanie o jakość bieżących oraz powstających komunikatów,
  • badanie i analiza efektywności realizowanych kampanii marketingowych,
  • wsparcie akcji komercyjnych.

Nasze wymagania

  • umiejętność tworzenia treści wysokiej jakości, atrakcyjnych stylistycznie i merytorycznie, angażujących oraz dostosowanych do potrzeb grupy docelowej i niosących realną wartość,
  • swoboda w posługiwaniu się metodami perswazji oraz językiem korzyści,
  • znajomość najnowszych trendów w obszarze e-commerce,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość Google Analytics, Email marketingu,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość html’a,
  • umiejętność pracy w zespole oraz skrupulatność,
  • kreatywność, samodzielność w realizacji zadań i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w nowoczesnym biurze na terenie Business Garden we Wrocławiu
  • Możliwość doskonalenia języka angielskiego w ramach darmowych kursów
  • Różnorodny pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich, m.in. prywatną opiekę medyczną, karty restauracyjne i Multisport oraz wiele innych
  • Dostęp do strefy Chillout wyposażonej m.in. gry i wygodne hamaki
  • Miejsce garażowe dla rowerów wraz z infrastrukturą (szatnia + prysznic)
  • Udział w sekcjach sportowych m.in. piłka nożna, drużyna biegowa

Zainteresowała Cię ta oferta?

Aplikuj na to stanowisko - prześlij nam swoje CV na kariera@ceneo.pl

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl sp. z.o.o - zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018 poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przesłanie mi dokumentów zawierających moje dane osobowe na wskazany przeze mnie adres email oraz oświadczam, że z uwagi na korzystanie przeze mnie z zewnętrznej, niezależnej od Ceneo.pl sp. z o.o. skrzynki mailowej, ponoszę pełną odpowiedzialność za zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń dla przesyłanych do mnie wiadomości, w tym za zabezpieczenia po stronie dostawcy skrzynki mailowej.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę, że administratorem moich danych osobowych jest Ceneo.pl sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-202), przy ul. Legnickiej 48A. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w związku z którym przesyłasz do nas swoją aplikację oraz, o ile wyraziłeś na to zgodę, dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl.

Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Dodatkowo informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 36 miesięcy od dnia przesłania aplikacji lub w przypadku ewentualnego dochodzenia roszczeń maksymalnie 10 lat.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.