Data modyfikacji:

Programista Front-end

Wyślij CV

Dział Rozwoju Produktu

Wrocław

Umowa o pracę

Specjalista

Pełen etat

O firmie

Ceneo.pl to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce. Jesteśmy liderem wśród porównywarek cen i produktów w Europie. Od blisko 18 lat każdego dnia towarzyszymy milionom Polaków kupującym on-line. W czasie zakupów inspirujemy ich, wskazujemy im najkorzystniejsze oferty i pomagamy w bezpiecznych zakupach w sklepach internetowych. Współpracujemy z największymi sklepami i platformami sprzedażowymi z kraju i zagranicy. Nasz serwis tworzą specjaliści z różnych dziedzin, których łączy pasja, zaangażowanie w realizowane projekty i wspólne wartości. W czasie, jaki zajmuje przeczytanie tego opisu (30 sek.) Ceneo pomogło już kilkunastu tysiącom osób.

Twój zakres obowiązków

  • codzienna praca z HTML, CSS, JavaScript
  • praca w SCRUM
  • rozwijanie elementów frontendowych (projektowanie, kodowanie)
  • aktywny udział w spotkaniach projektowych
  • bezpośrednia, stała współpraca z Działem Rozwoju Produktu
  • projektowanie layoutów w oparciu o zasady RWD

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność do pracy hybrydowej w wymiarze 2-3 dni z biura (w zależności od potrzeby)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wymagana znajomość JavaScript, JQuery, TypeScript, HTML, CSS3, Angular
  • umiejętność pracy w MS VisualStudio, MS VisualCode
  • umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (grunt, gulp, webpack)
  • wyczucie estetyki oraz znajomości standardów i aktualnych trendów w zakresie rozwoju części frontend
  • doświadczenie w projektowaniu interfejsów ze szczególnym uwzględnieniem dobrych praktyk UX
  • znajomość zagadnień związanych optymalizacją pod kątem SEO, Pagespeed, Mobile First Indexing i narzędzi diagnostycznych
  • mile widziana znajomość narzędzi: Photoshop, Illustrator, Adobe XD

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – szukamy osób, które zechcą się związać z nami na dłużej
  • pracę hybrydową oraz elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjny system premiowy
  • różnorodny pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich w systemie kafeteryjnym „MyBenefit” (m.in. prywatna opieka medyczna Medicover lub LUX MED), MultiSport, karty restauracyjne, vouchery: do kina, na zakupy oraz wiele innych
  • dodatkowe środki pieniężne z ZFŚS
  • możliwość skorzystania z darmowego AllegroSmart na cały rok
  • bonus finansowy za polecenie kandydatów do pracy uzależniony od stanowiska – otwarte rekrutacje, na które poszukujemy znajdują się pod linkiem Poleć do pracy!!
  • jeden dodatkowy dzień wolny z przeznaczeniem na wolontariat pracowniczy
  • dostęp (dla Ciebie i bliskiej Ci osoby) do platformy online nt. rozwoju osobistego oraz wsparcia psychologicznego, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu
  • integracyjne spotkania przy planszówkach, w których może uczestniczyć każdy
  • nowe biuro z dostępem do strefy chillout wyposażonej m.in. wygodne hamaki, zieleń, gry, gdzie możesz zrobić sobie przerwę na kawę czy herbatę
  • cykliczne ankiety by poznać Twoje zdanie w temacie budowania zaangażowania – Twoja opinia ma dla nas realne znaczenie

Zainteresowała Cię ta oferta?

Aplikuj na to stanowisko - prześlij nam swoje CV na kariera@ceneo.pl

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl sp. z.o.o - zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018 poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przesłanie mi dokumentów zawierających moje dane osobowe na wskazany przeze mnie adres email oraz oświadczam, że z uwagi na korzystanie przeze mnie z zewnętrznej, niezależnej od Ceneo.pl sp. z o.o. skrzynki mailowej, ponoszę pełną odpowiedzialność za zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń dla przesyłanych do mnie wiadomości, w tym za zabezpieczenia po stronie dostawcy skrzynki mailowej.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę, że administratorem moich danych osobowych jest Ceneo.pl sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-202), przy ul. Legnickiej 48A. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w związku z którym przesyłasz do nas swoją aplikację oraz, o ile wyraziłeś na to zgodę, dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl.

Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Dodatkowo informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 36 miesięcy od dnia przesłania aplikacji lub w przypadku ewentualnego dochodzenia roszczeń maksymalnie 10 lat.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.