Data modyfikacji:

PR Ekspert

Wyślij CV

Marketing

Wrocław

Umowa o pracę

Specjalista

Pełen etat

Opis stanowiska

Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Dbamy o ciągły rozwój nie tylko samego serwisu, ale też naszych pracowników. Praca u nas daje wiele przyjemności i satysfakcji. Stanowimy zgrany zespół, pracujący w rodzinnej atmosferze. Ceneo.pl tworzą ludzie, którzy pozostali sobą, przyjaźnią się, rozwijają wspólne pasje i zainteresowania poza pracą.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie materiałów edukacyjnych skierowanych do biznesu
  • Zarządzanie kilkoma projektami jednocześnie
  • Prowadzenie działań z obszaru komunikacji z naciskiem na public relations i komunikację wewnętrzną
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z dziennikarzami
  • Reprezentowanie firmy w bezpośrednich kontaktach z mediami i innymi kluczowymi interesariuszami
  • Opracowywanie materiałów informacyjnych
  • Działania z zakresu komunikacji kryzysowej
  • Śledzenie trendów rynkowych z zakresu e-commerce
  • Inicjowanie współpracy z innymi działami

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie
  • minimum 5-letnie doświadczenie w komunikacji (praca w agencji PR lub na stanowisku PR w firmie) z naciskiem na komunikację biznesową
  • zbudowane relacje z kluczowymi dziennikarzami
  • lekkie pióro i doświadczenie w copywritingu (informacje prasowe, wypowiedzi ekspertów, mailingi i materiały edukacyjne)
  • doświadczenia z zakresu marketingu (m.in. tworzenie scenariuszy video, CSR, eventy)
  • umiejętność wykorzystania mediów społecznościowych w szerokiej komunikacji z otoczeniem
  • mile widziana znajomość i rozumienie branży e-commerce
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w nowoczesnym biurze na terenie Business Garden we Wrocławiu
  • Możliwość doskonalenia języka angielskiego w ramach darmowych kursów
  • Różnorodny pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich (m.in. prywatną opiekę medyczną, karty restauracyjne i Multisport oraz wiele innych
  • Dostęp do strefy Chillout wyposażonej m.in. gry i wygodne hamaki
  • Miejsce garażowe dla rowerów wraz z infrastrukturą (szatnia + prysznic)
  • Udział w sekcjach sportowych m.in. piłka nożna, drużyna biegowa

Zainteresowała Cię ta oferta?

Aplikuj na to stanowisko - prześlij nam swoje CV na kariera@ceneo.pl

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl sp. z.o.o - zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018 poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przesłanie mi dokumentów zawierających moje dane osobowe na wskazany przeze mnie adres email oraz oświadczam, że z uwagi na korzystanie przeze mnie z zewnętrznej, niezależnej od Ceneo.pl sp. z o.o. skrzynki mailowej, ponoszę pełną odpowiedzialność za zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń dla przesyłanych do mnie wiadomości, w tym za zabezpieczenia po stronie dostawcy skrzynki mailowej.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę, że administratorem moich danych osobowych jest Ceneo.pl sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-202), przy ul. Legnickiej 48A. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w związku z którym przesyłasz do nas swoją aplikację oraz, o ile wyraziłeś na to zgodę, dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl.

Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Dodatkowo informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 36 miesięcy od dnia przesłania aplikacji lub w przypadku ewentualnego dochodzenia roszczeń maksymalnie 10 lat.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.