Opiekun kategorii

Opiekun kategorii - motoryzacja oraz budowa i remont

Miejsce pracy: Wrocław


Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Dbamy o ciągły rozwój nie tylko samego serwisu, ale też naszych pracowników. Praca u nas daje wiele przyjemności i satysfakcji. Stanowimy zgrany zespół, pracujący w rodzinnej atmosferze. Ceneo.pl tworzą ludzie, którzy pozostali sobą, przyjaźnią się, rozwijają wspólne pasje i zainteresowania poza pracą.

Aktualnie poszukujemy ambitnej osoby do zespołu Contentu, która zaopiekuje się kategoriami: motoryzacja oraz budowa i remont w serwisie Ceneo.pl!

Jeżeli do powierzonych obowiązków podchodzisz nieszablonowo, nie boisz się znaczników HTML. Uważasz, że dzień bez uruchomienia Excela jest dniem straconym. Planowane zadania same się ustawiają priorytetami, gdy tylko o nich pomyślisz, a organizacja pracy zespołu sprawia Ci dużo przyjemność to właśnie szukamy Ciebie.

Dołącz do nas!


 • Prowadzanie i rozwijanie kategorii produktowych
 • Dbanie o jakość struktury kategorii
 • Opieka i wspieranie zespołu tworzącego treści produktowe
 • Bieżąca współpraca z innymi działami w firmie
 • Obserwacja i wdrażanie trendów rynkowych w danej kategorii produktu

 • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kategorii produktowej
 • Widza z branży motoryzacyjnej oraz budowlano-remontowej
 • Znajomość podstaw HTML,
 • Bardzo dobra znajomość pakiety MS Office (zwłaszcza excel)
 • Zaangażowania oraz ambitnego i nieszablonowego podejścia do zlecanych zadań
 • Bardzo dobrej umiejętności organizacji czasu pracy swojej i zespołu
 • Samodzielności w podejmowaniu działań, rozwiązywaniu problemów i ustalaniu priorytetów.

 • Znajomość narzędzi Google Analytics
 • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta
 • Znajomość SQL


  Poznaj więcej korzyści z pracy w Ceneo KLIKNIJ


  Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj na to stanowisko - prześlij nam swoje CV

   KARIERA@CENEO.PL

  Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.

  Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl sp. z.o.o - zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018 poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

  Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przesłanie mi dokumentów zawierających moje dane osobowe na wskazany przeze mnie adres email oraz oświadczam, że z uwagi na korzystanie przeze mnie z zewnętrznej, niezależnej od Ceneo.pl sp. z o.o. skrzynki mailowej, ponoszę pełną odpowiedzialność za zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń dla przesyłanych do mnie wiadomości, w tym za zabezpieczenia po stronie dostawcy skrzynki mailowej.

  Wysyłając aplikację wyrażam zgodę, że administratorem moich danych osobowych jest Ceneo.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w związku z którym przesyłasz do nas swoją aplikację oraz, o ile wyraziłeś na to zgodę, dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl.

  Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

  Dodatkowo informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 36 miesięcy od dnia przesłania aplikacji lub w przypadku ewentualnego dochodzenia roszczeń maksymalnie 10 lat.

  Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.