Praca, która popłaca

Czyli 8 powodów, dla których warto dla nas pracować.

elastyczne godziny pracy

1. Elastyczne godziny pracy

Jesteś rannym ptaszkiem? Przyjdź do pracy nawet o 7 rano. Nie lubisz korków i tłumów w tramwajach? Możesz przyjeżdżać o 9. Godziny pracy w Ceneo są elastyczne!

Wspieranie inicjatyw pracowników

2. Wspieranie inicjatyw pracowników

Cenimy ludzi z pasją! W naszych szeregach mamy m.in. profesjonalnych rajdowców, wolontariuszy działających na rzecz zwierzaków, a nawet twórcę gier planszowych! Chętnie wspieramy wszystkie inicjatywy naszych pracowników.

Rozwój wiedzy i umiejętności

3. Rozwój wiedzy i umiejętności

Rozwój pracowników jest dla nas bardzo istotny! Aby zawsze być na bieżąco, pojawiamy się na wszystkich najważniejszych szkoleniach i wydarzeniach branżowych. Sami również dzielimy się wiedzą, występując na licznych konferencjach.

Kreatywne miejsca w firmie

4. Kreatywne miejsca w firmie

Na spotkania biznesowe możemy umówić się na przykład w sali urządzonej w stylu marokańskim, a przerwy w pracy spędzamy w Chillout Roomie, w którym możemy pograć w piłkarzyki lub w gry na konsoli.

Mood Manager

5. Mood Manager

Raz w miesiącu jeden z nas ubiera pomarańczową koszulkę Mood Managera i staje się najpopularniejszą osobą w firmie! Do jego zadań należy wtedy przede wszystkim dbanie o nasz dobry nastrój. Uroczyste śniadanie, kuchnia pełna świeżych owoców albo turniej gier – możliwości jest wiele!

Inicjatywy sportowe

6. Inicjatywy sportowe

Raz na jakiś czas odrywamy się od biurek, żeby się trochę poruszać. Drużyna naszych pracowników reprezentuje Ceneo między innymi w maratonach biegowych i rowerowych, rajdach samochodowych, piłce nożnej i squashu.

System kafeteryjny

7. System kafeteryjny

Nasi pracownicy mają możliwość skorzystania z systemu kafeteryjnego i mogą wybrać sobie takie benefity, jakie najbardziej im odpowiadają: bony do sklepów, karta Multisport lub prywatna opieka medyczna.

Wyjścia i wyjazdy integracyjne

8. Wyjścia i wyjazdy integracyjne

Wychodzimy z założenia, że nie samą pracą człowiek żyje! Lubimy czasem wyjść razem na kręgle, pobawić się na imprezie, czy wybrać się na wyjazd integracyjny.