30.05.2016

,

Ceneo znów aktywnie na Men Expert Survival Race

Trudno oprzeć się wrażeniu, że maj to początek prawdziwie sportowego sezonu. Tydzień po Biegu Firmowym, kolejna ekipa z naszej firmy zmierzyła się z prawdziwym wyzwananiem, jakim był udział w Survival Race.

Aż 14 zawodników z Ceneo stanęło do rywalizacji we wrocławskiej edycji największego w Polsce miejskiego biegu z przeszkodami. Nasi zdecydowali się na pokonanie 6 kilometrowego dystansu Warrior.

DSC_0169

Część drużyny Ceneo, w oczekiwaniu na pozostałych zawodników

 

DSC_0189

Przed startem nie mogło zabraknąć solidnej rozgrzewki

Podczas przemierzania trasy, Warriorsi musieli sforsować aż 30 przeszkód, o zróżnicowanym poziomie trudności. Niektóre z nich mogły naprawdę przyprawić o ciarki na plecach lub wymagały sporo sprawności i siły.

Tor był profesjonalnie przygotowany, a pokonywanie niektórych przeszkód wymagało pomocy członków drużyny. Podczas biegu na zawodników czekały takie pułapki jak rażące prądem kable, równoważnie, małpi gaj, woda, błoto, ogień i wiele innych. Niewątpliwie najtrudniejszą z przeszkód był 10 metrowy halfpipe, którego pokonanie było praktycznie niemożliwe bez pomocy innych uczestników biegu.

– Rysiek

13271654_10205440618889323_1743744371_o (1)

Jedną z przeszkód, które wzbudzały największe emocje była rampa

Przezwyciężając opór materii i własne słabości, team Ceneo w komplecie dotarł do mety. Z entuzjastycznego nastroju drużyny wynikało, że z pewnością warto było powalczyć.

pop_fin2

Po pokonaniu takiego dystansu trudno o brak satysfakcji

pop_fin3

Zmęczeni i zadowoleni! Ceneo Warriors tuż po dobiegnięciu na metę

Wysokie temperatury dały się zawodnikom mocno we znaki, więc największą nagrodą, naturalnie obok ogromnej satysfakcji i medali, była możliwość schłodzenia się w zbiorniku Morskie Oko oraz zimny prysznic…

Mamy nadzieję, że za rok, również skompletujemy tak waleczną ekipę. Być może nawet przyjdzie czas na poskromienie 12 kilometrowego Machine?

Tagi: , , ,