20.05.2016

, ,

Niezłomna reprezentacja Ceneo wystartowała w Biegu Firmowym

W sobotę 14 maja, na terenach zielonych nieopodal Stadionu Olimpijskiego, odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń biegowych we Wrocławiu. Bieg Firmowy, bo o nim mowa, to wspaniała okazja, by aktywnie spędzić czas wraz ze swoimi koleżankami i kolegami zza biurka. Obok wymiaru integracyjnego i  sportowego, jest to także możliwość wsparcia działań charytatywnych na rzecz Fundacji Everest.

 

Każdy kilometr miał w tej stawce znaczenie. Dwa Teamy reprezentujące Ceneo.pl, The Running Dead i Za Wszelką Cenę, przebiegły ich łącznie 50! W charytatywnej sztafecie wystartowało 10 naszych pracowników.

Wszyscy byli nieźle pozytywnie napompowani. Z tego co wiem to chyba każdy pobił swój rekord i przeszedł własne oczekiwania.

Jasiek

W przerwach między biegiem był też czas na odrobinę relaksu w Strefie Integracyjnej, gdzie Organizatorzy przygotowali wygodne miejsce do wypoczynku, regeneracji  sił i spędzenie miłych chwil z firmową ekipą.

Team Ceneo przy leżakach w Strefie Integracyjnej

Zgrupowanie drużyny Ceneo tuż przed biegiem

Była moc, krew i pot.

Tomek

Team Ceneo z medalami

Po biegu… Udekorowani medalami, zadowoleni i wciąż w dobrej formie.

Super zabawa! Świetna atmosfera. Obie drużyny dały z siebie wszystko, co widać po wynikach. Atmosfera panująca na zawodach i poczucie rywalizacji pozwoliło na osiągnięcie lepszych czasów przez zawodników. Cała reprezentacja Ceneo okazała się zwycięzcami, ponieważ każdy z uczestników poprawił swój dotychczasowy rekord średnio o 5 minut. Sam bieg był dobrze zorganizowany, były kiełbaski, piwo i dobre nagrody – najlepsi dostali telewizory LG, a wszyscy uczestnicy medale.

Rysiek

Jak widać, nasi świetnie się spisali i dobrze bawili. A dla niektórych była to dopiero rozgrzewka przed wrocławskim Men Expert Survival Race, o którym już wkrótce przeczytacie na blogu.

Tagi: , , ,