Działamy zespołowo. Poznaj nas!

Naszą firmę tworzy ponad 200 specjalistów - to tzw. #ludzieceneo - którzy codziennie pracują nad rozwojem naszego serwisu. Jesteśmy młodym i zgranym zespołem, w którym każdy ma możliwość wyrażania swoich opinii i pomysłów. Cenimy sobie otwartość, innowacyjność, zaangażowanie i twórcze podejście do pracy. W naszej firmie toczy się równocześnie wiele różnych projektów.

dział rozwoju treści

Dział rozwoju treści

Zajmuje się tworzeniem opisów i specyfikacji produktów oraz buduje i porządkuje ich strukturę. Poprzez sposób przedstawienia produktu uatrakcyjnia go oraz ułatwia klientowi podjęcie decyzji o zakupie.

dział rozowju produktów

Dział rozowju produktów

Zajmuje się wymyślaniem i tworzeniem nowych produktów – czyli usług lub udogodnień dla współpracujących sklepów internetowych oraz użytkowników serwisu Ceneo.pl.!

Dział IT

Dział IT

Programują, tworzą i testują serwis Ceneo.pl na komputery i urządzenia przenośne. Sprawiają, że jest on łatwy w obsłudze. Rozwijają liczne aplikacje i funkcje serwisu. To dzięki nim rozproszone informacje prezentowane są w czytelny i spójny sposób.

Dział Performance Marketingu

Dział Performance Marketingu

Dział tworzą współpracujący ze sobą specjaliści różnych dziedzin: SEM, SEO, Social Media, Affiliacji i Content Marketingu. Ich celem jest budowanie rozpoznawalności i zasięgu serwisów z grupy Ceneo.pl w wyszukiwarkach internetowych oraz sieciach reklamowych. Koordynują i rozwijają działania związane z marketingiem efektywnościowym.

Dział HR

Dział HR

Zajmuje się wieloma aspektami z różnych obszarów zarządzania zasobami ludzkimi. Doradza i wspiera cała organizację, jak i pojedynczego pracownika. Prowadzi rekrutacje, odpowiada na potrzeby kadrowe firmy oraz czuwa nad jej dobrym funkcjonowaniem.

Dział bezpieczeństwa

Dział bezpieczeństwa

Dba o bezpieczeństwo użytkowników Ceneo.pl oraz sklepów współpracujących. Monitoruje, weryfikuje oraz wyjaśnia wszelkie sporne kwestie związane z zakupami internetowymi. Walczy z nieuczciwymi sklepami. Zajmuje się również ochroną danych osobowych.

Dział handlowy

Dział handlowy

Zaprasza nowe sklepy do współpracy. Obecnym pomaga w promocji oraz rozwiązuje ich problemy, jak również udostępnia narzędzia zwiększające sprzedaż.

Dział administracji

Dział administracji

Pełni funkcję wspierającą, ale bardzo ważną dla sprawnego funkcjonowania „życia” firmy. Formalności związane z delegacjami, z wyposażeniem biura i naszych biurek to zadania, w których zawsze chętnie pomogą i doradzą.

Dział finansowy

Dział finansowy

Domeną działu jest kompleksowe zabezpieczenie procesów finansowych firmy (fakturowanie, windykacja, kontrola kosztów, budżetowanie, procesy zakupowe). Pracownicy dbają o to, aby wszelkie decyzje podejmowane w firmie miały swoje ekonomiczne uzasadnienie i wpisywały się w standardy firmowe.

Dział analiz i raportów

Dział analiz i raportów

Wspiera pozostałe działy raportami i analizami dotyczącymi ruchu, przychodów i sprzedaży. Monitoruje KPI i działanie każdej funkcjonalności serwisu. Dzięki stałemu monitorowaniu naszego serwisu oraz światowych trendów, zespół jest w stanie prognozować zachowania rynku. Dzięki czemu, możemy jeszcze lepiej dopasowywać produkty i oferty naszym klientom oraz użytkownikom.

Dział procesów sklepowych

Dział procesów sklepowych

Wita każdy nowy sklep na Ceneo.pl, udzielając jednocześnie przydatnych wskazówek na temat narzędzi mających wpływ na zwiększenie sprzedaży. Dba, aby wszyscy klienci zawsze otrzymali pełen komplet informacji na temat dostępnych usług oraz nowości produktowych, służy pomocą klientom i pomaga w rozwiązywaniu problemów.

Dział prawny

Dział prawny

Dba o poprawność wszystkich podpisywanych umów przez firmę. Wspiera wiedzą w oparciu o przepisy, ustawy i artykuł prawne, które nie mają przed tym zespołem tajemnic.

biuro