03.08.2018

, ,

Zapraszamy na drugą edycję konferencji CENEO GEEK SPEAK 2018.

Już dziś rezerwujcie sobie czas na 20 września! Będzie warto!

Konferencja jest bezpłatna, ale obowiązują wcześniejsze zapisy.
? Zarejestrujesz się na stronie: https://geekspeak.pl/ 

Wymiana wiedzy jest dla nas jedną z największych wartości. Sukces Ceneo.pl nie byłby możliwy, gdyby nie zaangażowanie naszych pracowników. Wkrótce będziecie mogli poznać ich nieco bliżej. We wrześniu podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem podczas konferencji Geek Speak! Pokażemy, jak cała maszyneria serwisu działa od środka.

Kliknij aby poznać AGENDĘ KONFERENCJI! 

Podczas konferencji wystąpi czworo naszych pracowników.

Gościnne wiedzą będą się dzielić Damian Mazurek oraz Mirosław Burnejko. Opowiedzą jak zbudować rozproszony system przetwarzania dużej ilości danych w chmurze MS Azure na przykładzie kilku wdrożeń produkcyjnych opartych o IoT i systemy gamingowe.

Mirosław Burnejko
CHIEF EXECUTIVE OFFICER + CLOUD ADOPTION CONSULTANT
Kieruje Chmuromaniakami w Chmurowisku. Specjalizuje się w usługach AWS, Azure, GCP oraz w procesach migracyjnych. Uważa, że każda firma powinna przejść przez proces Cloud Adoption Program.

Damian Mazurek
CHIEF TECHNOLOGY OFFICER + HEAD OF ARCHITECTURE
Praktyk rozwiązań IoT. Architekt rozwiązań .NET i Node.JS. Specjalizuje się w budowaniu aplikacji w Azure wykorzystujących najnowsze technologie z Microsoft: Azure IoT Hub, Azure Cognitive Services, Azure Data Lake, Azure CosmosDB.

Do zobaczenia.

Tagi: , ,