19.10.2016

Wspomnienia z letniej edycji stażowej

Przez całe trzy miesiące mieliśmy przyjemność współpracować ze wspaniałą ekipą Stażystów. Zasili Dział SEM/SEO, Rozwoju Treści, Programistów .NET, Rozwoju Produktów oraz Jakości i Bezpieczeństwa.

Podczas swojego pobytu na pokładzie Ceneo.pl Stażyści nie tylko uczyli się od naszych ekspertów, ale również wnieśli w życie firmy wiele energii i zaanagażowania.

Praca w Ceneo pokazała, że można połączyć rzetelną pracę z niesamowitą atmosferą. Otwarci współpracownicy, różnorodne zadania, Mood Manager i chillout room- to wyróżniki tej firmy. Nowością było spojrzeć na serwis internetowy od drugiej strony. Z sympatią będę wracać do tych trzech miesięcy, kiedy wyjście do pracy nie było smutnym obowiązkiem, a ciekawą przygodą.

        – Kasia, Stażystka w Dziale Rozwoju Treści

Dream team stażowy

Większa część ekipy stażowej wraz z opiekunami

Dzięki odbytemu stażowi poznałem nie tylko prawdziwych specjalistów, którzy skutecznie tworzą sukces portalu, ale również fantastycznych ludzi, dzięki którym w Ceneo panuje niespotykana atmosfera. Zdobyłem bezcenne doświadczenie, poznałem nowe narzędzia pracy. Bez wątpienia jest to firma godna polecenia zarówno osobom rozpoczynającym swoją karierę zawodową jaki i pracownikom z dużym doświadczeniem.

-Mateusz, Stażysta w Dziale SEM/SEO 

Świętowanie po stażowe

Po stażu nie mogło obyć się bez tradycyjnego wyjścia na miasto. Tym razem wypad do Cafe Muzeum.

Staż w Ceneo będę wspominał bardzo dobrze, bo sama atmosfera w biurze była bardzo luźna, bez sztucznego dystansu między pracownikami, był czas na naukę pracę, ale także na chwile relaksu w chillout roomie. Był to mój pierwszy kontakt z branżą e- commerce i mogłem zobaczyć jak to wygląda od środka. Na pewno staż w Ceneo dał mi bezcenne doświadczenie, które na pewno przyda się w przyszłości.

           -Patryk, Stażysta w Dziale Rozwoju Treści

 

Ogromnie cieszę się, że mogłem współpracować z Olą, Bartkiem i Mateuszem.
Przez trzy miesięce poznawali praktyczne aspekty związane z funkcjonowaniem działu Performance Marketingu.
Wykonali dużo ważnej i przynoszacej efekty pracy dla Ceneo.

-Adrian, Dział SEM/SEO

wykład Witka

Witek, który był na stażu w Dziale Jakości i Bezpieczeństwa, podzielił się z nami swoją pasją – podczas spotkania z cyklu Ceneo Inspiruje opowiadał o fizyce kwantowej

stażyści na Moodzie

Stażyści mogli korzystalć ze wszystkich firmowych atrakcji, w tym osławionego Mood Managera

Bardzo dziękujemy wszystkim Stażystom. Cieszymy się, że kilka osób zostaje z nami na dłużej, a w przyszłości mamy nadzieję na owocną współpracę z pozostałymi. Zapraszamy do poczytania o stażach w Ceneo.pl i aplikowania!

Tagi: , ,