08.08.2016

Wiosenno-letnia edycja stażowa zakończona

Ledwo się obejrzeliśmy, a już trzy miesiące kolejnej edycji płatnych staży w Ceneo dobiegły końca. Stażystom udało się stworzyć zgraną paczkę. Podczas mierzenia się z przygotowanymi dla nich zadaniami sporo się nauczyli, ale także całkiem nieźle bawili.

W maju przywitaliśmy na pokładzie piątkę stażystów. Ewa, Edyta, Iza i Paweł zaczęli przygodę z e-commerce w dziale Rozwoju Treści, gdzie pracowali nad nową funkcjonalnością Ceneo.pl. Tworzyli ciekawy content, oswajali się z mechanizmami SEO oraz wspomagali projektowanie user experience. Radek z kolei próbował sił w dziale Jakości i Bezpieczeństwa.

Untitled design (1)

Fantastyczna piątka, czyli drużyna stażowa w komplecie!

Na stażu miałem okazję nauczyć się raportowania swojej pracy w bazie, tworzenia unikalnych, przejrzystych raportów, profesjonalnej obsługi klienta z naciskiem na zachowanie wysokiej kultury osobistej i wielu innych rzeczy, które na pewno zaowocują w przyszłości. Miałem również możliwość poznania pracy od środka, nauczyłem się kontaktu z handlowcami i innymi działami Ceneo, praca z nimi to czysta przyjemność! Ciekawym zadaniem dla mnie był przeprowadzany duży audyt sklepów, w trakcie którego trzeba było wykazać się cierpliwością, uwagą i odpowiedzialnością.

– Radek, Stażysta w dziale Jakości i Bezpieczeństwa

 

 

To co mi się najbardziej podobało na stażu to ciekawe szkolenia, dobre warunki, Mood Manager i ogólnie luźnia atmosfera. Niektórych rzeczy będzie mi brakować…Na pewno też przyda mi się podstawowe pojęcie o SEO, user experience w portalach internetowych.

– Ewa, Stażystka w dziale Rozwoju Treści

 

Pomimo bardzo trudnych wyzwań jakie stały przed naszymi stażystami ze wszystkim poradzili sobie znakomicie. Cała grupa była bardzo zaangażowana w pracę, a dzięki ich ciekawym pomysłom udało nam się zrealizować wiele złożynych projektów.

– Dawid, Product Owner 

Stażyści nie tylko pracowali z nami, ale również nie mogło zabraknąć wspólnego imprezowania. Zespół mógł w pełni korzystać, ze wszystkich  naszych dobrodziejstw od Mood Mangera i Ceneo Inspiruje po serię specjalnych atrakcji przygotowanych z okazji Euro 2016. Jednemu ze stażystów udało się nawet zająć pierwsze miejsce w konkursie, w którym zgarnął koszulkę piłkarskiej reprezentacji Polski!

Staż zakończył się tradycyjnie wspólnym wypadem – tym razem do jednej z nowo powstałych wrocławskich miejscówek plażowych.

Chłopaki grają w FIFĘ

Jest czas na pracę i czas na relaks – najlepiej w Chilloutcie

Całej piątce stażystów dziękujemy za współpracę i zaangażowanie!

Po więcej wpisów stażowych wpadajcie do kategorii Staż.

Tagi: , ,