23.05.2017

Wiosenne migawki z życia Ceneo

Dzieje się! Przeprowadzkowe kartony wypakowane, na dobre zadomowiliśmy się przy ulicy Legnickiej 48 we Wrocławiu w Business Garden.

Oto krótki przegląd tego, co działo się u nas w kwietniu i maju (czas szybko mija, a szczęśliwi czasu nie liczą).

Ruszył kolejny program stażowy!

Jesteśmy firmą otwartą na świeżą krew, przyjmujemy pod swoje skrzydła młodych i zdolnych, ciekawych świata studentów na płatne staże.

Od kwietnia dołączyło do nas dziesięciu stażystów, zasilając dział Administracji, Bezpieczeństwa Transakcji, Marketingu, SEM/SEO oraz Rozwoju Treści. Jeśli poszukujesz miejsca, w którym rozpoczniesz swoją karierę, kliknij TUTAJ , zapoznaj się z aktualnymi ofertami i aplikuj 🙂

Załoga Ceneo lubi dobrze zjeść 🙂

Dobrze wiemy, że nic tak nie „robi dnia” jak dobra kawa i pożywne śniadanie. Wolisz herbatę? Żaden problem- wybierz jedną z 12 liściastych herbat, z naszej herbacianej ściany w Dużej Kuchni i Coffee Point. Wracając jednak do śniadania – co jakiś czas przygotowuje je dla całej firmy Mood Manager, innym razem w kuchni można spotkać kucharza, który zrobi dla Was pyszną jajecznicę z oliwkami, suszonymi pomidorami i łososiem oraz przygotuje bufet bogaty w hummus, pasty do kanapek, sałatki, wędliny, sery oraz świeże warzywa.

Dzieje się …w PIĄTKI!

Po co chodzić do kina, kiedy można zrobić sobie kino? Wykorzystując potencjał nowego biura, a także zakupioną przez Mood Managera maszynę do popcornu, stworzyliśmy prywatną salę kinową. Trzy projektory, wygodne poduchy i można oglądać.

Inne słowa na P, pasujące do piątku? Pizza albo pączek (tak, ten ze Starej Pączkarni, jeszcze ciepły, najlepszy!)

 

Tagi: , , , ,