15.04.2016

Rusza kolejna edycja płatnych staży redakcyjnych od Ceneo.pl

Pisanie sprawia Ci przyjemność, a inni lubią czytać Twoje teksty? Chcesz się dzielić swoimi pasjami i poszerzać horyzonty? Zastanawiasz się, jaka praca dałaby Ci takie możliwości? Zdaje się, że mamy coś w sam raz dla Ciebie!Jeśli jesteś studentem w trybie dziennym lub zaocznym zapraszamy Cię do sprawdzenia naszej oferty i aplikowania. Nie celujemy w konkretny kierunek studiów, ponieważ jesteśmy przekonani, że każdy może wnieść coś cennego w nasz projekt.
Poszukujemy osób na stanowisko stażysty w Dziale Rozwoju Treści, którego zadaniem jest tworzenie tekstów na serwisy i blogi tematyczne Ceneo.pl.

„Czekamy na osoby, które kochają operować słowem pisanym. W szczególności na entuzjastów potrafiących za pomocą tekstów zarazić swoją pasją inne osoby. W trosce przed popadnięciem w monotonię, liczymy, na zacięcie do realizacji akcji niestandardowych, np. zostania mood managerem” – Adam Szymański, opiekun stażu


 

3 miesięczny płatny staż w Ceneo.pl to świetna okazja do poznania specyfiki pracy z tekstem do internetu oraz e-commerce. Eksperci  z którymi będziesz współpracować, chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem. Jeśli pragniesz oswoić się z copywritingiem  oraz poznać szereg przydatnych technik z tym związanych, trafiłeś pod właściwy adres.
„Uczymy pisać typowo pod Internet, z ogromnym naciskiem na dobre pozycjonowanie się w wyszukiwarkach. Poszerzamy wiedzę z zakresu copywritingu SEO, pokazujemy jak korzystać z narzędzi Google’a i nie tylko. Harmonogramujemy wpisy i tematyki, z uwzględnieniem kalendarium marketingowego.”

 

Jak zgłosić się na staż?

  • prześlij swoje CV na adres adam.szymanski[at]ceneo.pl,
  • w treści maila wskaż trzy preferowane przez Ciebie tematy – zobacz szczegóły; Możesz napisać nam również, jakie są Twoje dodatkowe zainteresowania i pasje,
  • załącz dwa teksty na interesujące Cię tematy w formie recenzji, poradnika, newsa, felietonu, artykułu o długości nie przekraczającej 2 stron standardowego tekstu (maksymalnie 1000 wyrazów każdy).

Dodatkowe informacje o stażach:

  • staż rozpoczyna się w maju, trwa 3 miesiące,
  • z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się pomiędzy 11 a 22 kwietnia oraz zapraszać na rozmowy kwalifikacyjne.

Jeśli ciekawi Cię jak wyglądały staże organizowane dotychczas w Ceneo.pl – Sprawdzisz to tutaj.

Tagi: , , ,