07.08.2018

,

Poznajcie 200 pracownika Ceneo.pl!

Ceneo.pl ma już 200 pracowników!

Sami nie wiemy kiedy to zleciało. Ceneo.pl to drużyna, którą tworzą m.in. programiści, eksperci od bezpieczeństwa, rozwoju produktu, sprzedaży czy marketingu. Każdą osobę wyróżnia kreatywność i ogromne zaangażowanie w pracę. Dzięki temu codziennie pomagamy w zakupach internetowych milionom użytkowników.

Naszym 200 pracownikiem został krasnal, który marzył o zostaniu specjalistą w firmie e-commers. Krasnala wyposażonego w lupę i koszyk możecie spotkać w pobliżu dworca kolejowego Mikołajów, idąc w kierunku centrum handlowego, przy wejściu do biurowca oznaczonego literą G.

Z tej okazji ogłaszamy konkurs „Imię dla krasnala Ceneo.pl”.

Pomóż wybrać nam imię dla naszego krasnala. Do 19 sierpnia czekamy na Twoje propozycje imion. Pomysły można przesyłać za pomocą formularza dostępnego w serwisie Facebook, na stronie Kariera w Ceneo.pl. Spośród zgłoszonych imion, pracownicy Ceneo.pl wybiorą najlepsze. Wyniki konkursu ogłosimy 21 sierpnia. Na autora zwycięskiej propozycji czeka wyjątkowa nagroda. Więcej informacji i regulamin konkursu znajdziesz na Facebook.

KONKURS

Zapraszamy do zapoznania z historią krasnala:

Wraz z pierwszymi promieniami słońca krasnal spakował swoje rzeczy, wskoczył na swój wózek zakupowy i ruszył w kierunku nowej przygody! Obrał za kierunek Wrocław. Dlaczego? Bo chciał zostać specjalistą do spraw e-commerce. Krasnal w codziennej pracy ceni sobie otwartość, innowacyjność, oraz zaangażowanie. Wiedział, że to wszystko znajdzie w zgranym zespole w Ceneo.pl. Dzięki swojej lupie tropi najlepsze oferty na Ceneo.pl. Codziennie podczas swojej pracy monitoruje, porównuje i analizuje oferty produktów, po to, aby te najlepsze zaprezentować milionom użytkowników korzystającym z serwisu.

Tagi: , ,