04.10.2016

Podwójny Mood Manager na śniadanie

Podobno śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Ponieważ dobry start o poranku rzutuje na nastrój przez cały dzień, wrześniowi Mood Managerowie postanowili zapewnić go całej firmie i to aż dwukrotnie.

Ania z Działu Jakości i Bezpieczeństwa oraz Maciek z Działu Product Owner połączyli siły i zorganizowali dla nas dwa pyszne śniadania w formie szwedzkiego stołu.

Było się w czym rozsmakować, począwszy od tradycyjnych wędlin i serów, po bardziej egzotyczne przysmaki, takie jak domowe guacamole, czy hiszpańskie kiełbasy dojrzewające.

Wielbiciele zdrowszych smaków znaleźli na stole spory wybór warzyw, w tym różne rodzaje sałaty, pomidory, ogórki, kolorowe papryki i kiełki. Był też świeży twarożek i mozzarella. Dużą popularnością cieszyła się sałatka jajeczna przygotowana własnoręcznie przez Anię.

Łasuchów ucieszyła obecność kultowego kremu czekoladowego, który pod koniec uczty został wyjedzony do ostatniej łyżeczki.

Gwoździem programu był świeży, chrupiący chleb prosto z piekarni. Mood Managos zapełnili nim aż cztery solidne kosze.

 

 

szwedzki stół w Ceneo

Śniadanie gotowe – chwilę przed przybyciem smakoszy

w kolejce po pyszne śniadanie

Warto było trochę postać w kolejce po takie smakołyki

guacamole Maćka

Guacamole przygotowane przez Maćka zebrało sporo pochwał

konsumpcja śniadania

Niezawodni Mood Managos, Ania i Maciek (po prawej) wraz z wspierającym przygotowania Ryśkiem

talerz z papryką

Papryki w barwach reggae – na kolorowy i pozytywny początek dnia

talerz z pysznym śniadaniem

Miło było zasiąść do pracy z tak smakowitą porcją energii i kubkiem gorącej kawy

Dziękujemy Ani i Maćkowi oraz wszystkim, którzy pomagali w szykowaniu śniadań, za nakarmienie całego Ceneo! A już niedługo spodziewamy się październikowego Mood Managera