11.10.2016

Płatne staże w Dziale IT

Zapraszamy na płatne staże do zespołów programistów .NET, testerów oprogramowania i administratorów IT. Poczytajcie, o tym jak wspominają swój staż w Ceneo obecni pracownicy.

Zapraszamy na płatne staże w Dziale IT Ceneo.pl. Każdy znajdzie coś dla siebie:

– Staż w Dziale Programistów .NET (klik)

Staż w Dziale Testerów Oprogramowania (klik)

– Staż w Administratorów IT (klik)

płatne staże w IT

Staż IT w Ceneo był moim pierwszym krokiem na ścieżce kariery zawodowej programisty.

Poznałem tu, zasady pracy zespołów projektowych, metodologie scrum, nauczyłem się, że kluczem do sukcesu jest dobra komunikacja w zespole i pomiędzy zespołami.

Staż pokazał mi, że warto rozwijać zarówno umiejętności miękkie jak i twarde.

Przekonałem się, że praca może być przyjemna oraz utwierdziłem, że to właśnie tym (programowaniem) chciałbym zajmować się przez najbliższe lata.

Staż oraz nabyte podczas niego umiejętności: poznanie wzorców projektowych, technologii asp.net framework, javascriptu, praktycznej wiedzy z zakresu baz danych SQL oraz noSQL, stały się dla mnie swoistą trampoliną umożliwiająca bardzo szybki rozwój pod okiem profesjonalistów. Rozwój, o który byłoby bardzo ciężko ograniczając się wyłącznie do programu akademickiego oraz  samo-uczenia.

Ambicje i pracowitość zostały docenione, tak po odbytych 3 miesiącach stażu usłyszałem propozycję dalszej współpracy. Minął właśnie rok od rozpoczęcia stażu w Ceneo, a pomimo stałego zatrudnienia, ciągle znajduję tu możliwości rozwoju osobistego oraz kolegów, z którymi wspólnie dzielimy się doświadczeniem.

Zachęcam Was wszystkich, staż w Ceneo to naprawdę świetna opcja na start!

Mateusz, Junior .Net Developer

 

Muszę przyznać, że staż w Ceneo bardzo miło i pozytywnie mnie zaskoczył. Przede wszystkim, mogłem nauczyć się wiele ciekawych rzeczy związanych z działem, w którym odbywałem staż. Trudno wymienić wszystko, czego się nauczyłem, bo było tego naprawdę dużo. Nie tylko tych rzeczy związanych stricte z moim stażem, ale również metodologii pracy w dużej firmie i przede wszystkim współpracy z innymi, co okazało się bardzo ważnym aspektem pracy programisty. Jeśli chodzi o wdrażanie do zespołów, to było to bardzo profesjonalne, nie byliśmy zostawieni na „pastwę zadania” – każdy był bardzo pomocny. Fajne tutaj jest w sumie wszystko, a najlepsi są ludzie tutaj pracujący i świetna atmosfera, a przy tym wszystkim można się mega dużo nauczyć.

Konrad, Junior .Net Developer

Jeśli chcielibyście się dowiedzieć jeszcze więcej o stażach w Ceneo.pl, koniecznie zajrzyjcie tutaj.

Tagi: , , , ,