13.09.2016

Płatne staże dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego

Wraz z Biurem Karier Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie STAŻE NA START. Przygotowaliśmy aż 7 programów stażowych!

Dlaczego warto aplikować?

To wspaniała okazja, by studiując jednocześnie zdobywać cenne doświadczenie zawodowe. Studenci mają szansę na spróbowanie sił w różnych działach firmy, pod opieką ekspertów Ceneo.pl. Podczas trzech miesięcy płatnego stażu zapewniamy ciekawe zadania i wyzwania, możliwość sprawdzenia zdobytej wiedzy w praktyce i poznanie rynku e-commerce.

Stażyści mogą śmiało korzystać z naszych atrakcji takich jak Chillout Room, spotkania Ceneo inspiruje, czy Mood Manager, a dzięki panującej u nas atmosferze otwartości szybko poczują się, jak u siebie.

Kto i do jakiego działu może aplikować?

Zapraszamy studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Inżynieryjno Ekonomicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu będących na II stopniu studiów stacjonarnych kierunków Zarządzanie i Ekonomia oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

Przygotowaliśmy następujące programy stażowe:

Ekonomia:

Zarządzanie:

 Zarządzanie i Inżynieria Produkcji:

Jak aplikować?

Pierwszym etapem jest rekrutacja do projektu stażowego. Wszystkie instrukcje i potrzebne dokumenty oraz dodatkowe informacje znajdziecie na stronie Staże na Start NE (klik) oraz Staże na Start IE (klik).

Ważne: rekrutacja studentów do projektu przedłużona do 21 września!

Po zakwalifikowaniu się do udziału w projekcie, będziecie mogli aplikować bezpośrednio na powyższe oferty stażowe. W każdym progamie znajdziecie adres mailowy, na który można przesyłać aplikacje.

Zapraszamy i czekamy na Was. W międzyczasie koniecznie zobaczcie, jak wyglądają staże w Ceneo.pl (klik).

Tagi: , , ,