06.06.2017

Piątek dla głodnych wiedzy – Ceneo okiem sklepów

Piątek, ulubiony dzień tygodnia każdego pracownika. Nasi pracownicy nie są wyjątkiem od reguły. Piątki w Ceneo są fajne, nie tylko dlatego, że kończą tydzień pracy.

U nas w piątki się dzieje, a tym razem nasi specjaliści, którzy wcześniej pracowali w sklepach internetowych, postanowili opowiedzieć jak wygląda współpraca z Ceneo z perspektywy klienta.

Chillout Room wypełnił się po brzegi reprezentantami działów: Bezpieczeństwa i Jakości, Obsługi Procesów Sklepowych, IT, Handlowego, Marketingu, Działu Obsługi Użytkownika oraz Działu Rozwoju Produktów. Spotkania nie ominął też żaden z Dyrektorów- w końcu jak nas widzą, tak nas piszą, a zadowolenie klientów to główny cel naszej pracy.

Niektórzy głodni wiedzy, żeby uczestniczyć w spotkaniu, zrezygnowali z przerwy obiadowej. Na szczęście w przerwie pomiędzy prezentacjami wjechała pyszna pizza 😉

Krótko podsumowując przeprowadzone spotkanie: Trzech prelegentów, trzy różne doświadczenia i punkty widzenia na prowadzenie biznesu, ponad dwie godziny dyskusji,  wypitych dziesięć butelek Coli i zjedzonych dwanaście pudełek pizzy 😉