24.06.2016

Owocowe koktajle i wirtualna rzeczywistość w Ceneo

Za szybą Green Towers istny upał, dlatego aż miło powspominać majowego Mooda, podczas którego mogliśmy się napić orzeźwiających bezalkoholowych drinków. Drugą niecodzienną atrakcją była zabawa z okularami VR.

Posada Mood Managera cieszy się niesłabnącą popularnością. Trzeba przyznać, że pomysły na umilenie czasu koleżankom i kolegom nie przestają zaskakiwać. Oto niezbite dowody na kreatywność naszych Mood Managerów…

Tomek zaprosił do biura zespół barmański, który z zapałem przygotowywał dla nas smaczne owocowe koktajle. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś dobrego, ponieważ serwowano przeróżne mikstury od żelokowo słodkich po kwaskowate.

Bar w chill out roomie

Kolejka za barem – niecodzienny widok w Chillout Roomie

Chciałem wszystkich zaprosić na dość nietypowe, ale na pewno miłe rozpoczęcie weekendu.

Tomek, Dział SEM/SEO, Mood Manager w maju

Drink na bazie ananasa

Serwowane drinki miały przeróżne smaki i kolory

Sposób podania drinka

Z takim kubeczkiem można się poczuć jak na plaży

Marcin wybrał dla nas zabawę z okularami wirtualnej rzeczywistości.

Chciałem zorganizować taki event, aby koledzy i koleżanki mieli okazję spróbować zabawy z VR, o której ostatnio stało się bardzo głośno w światku nowych technologii z uwagi na premiery nowych urządzań. Jako nowinka, sama platforma jest bardzo droga i trudno dostępna, więc mało kto ma okazję doswiadczyć rzeczywistości wirtualnej.

Marcin, Dział IT, Mood Manager w maju

Jeden z graczy

Niby w pracy, a jednak zupełnie w innej rzeczywistości…

Do wyboru były różne rodzaje rozgrywki od strzelanek przez gry zręcznościowe po muzyczne.

Niezależnie jednak od gry, wrażenie imersji było olbrzymie, a wielu graczy dało się ponieść w pełni rozgrywce, o mało nie roznosząc elementów wystroju wnętrza. Obyło się jednak bez rannych i zniszczeń. Wszyscy jednak po ściągnięciu gogli mieli uśmiech na twarzy, a dyskusje o wrażeniach z gry toczyły się jeszcze kilka dni później, co mi osobiście udowodniło, ze akcja została entuzjastycznie przyjęta.

Marcin

Kolejny gracz strzela z pada

Mieliśmy okazję spróbować zupełnie nowej formy zabawy

Dziękujemy majowym Moodom i wyczekujemy kolejnych pomysłów. W końcu grunt to dobry nastrój, a co za tym idzie nastawienie do pracy.

 

 

Tagi: , ,