06.09.2017

Biuro pełne kreatywnych miejsc

Od początku kwietnia pracujemy w nowym, ultranowoczesnym biurowcu we wrocławskim kompleksie Business Garden, a nasze biuro zwiększyło powierzchnie niemal dwukrotnie! Można nas znaleźć przy ul.Legnickiej 48G, na piątym piętrze.

Biuro Ceneo zostało zaprojektowane z myślą o różnorodnych potrzebach pracowników, w zależności od działu w jakim pracują oraz o branży ciągłych zmian, jaką niewątpliwie jest ecommerce. Bogato wyposażony Chillout Room i połączona z nim duża kuchnia leżą w sercu biura i są miejscem spotkań towarzyskich. Spotkania biznesowe odbywają się kilkunastu salkach konferencyjnych. Stawiamy na elastyczność- ścianki salek można przesuwać, dopasowując je pod ilość osób. Pracujemy na openspace’ach, wyposażonych w budki do małych spotkań i rozmów telefonicznych. W wielu miejscach znajdują się oszklone ściany, tworzące olbrzymie tablice do pisania, by wygodny sposób rozpisać i uporządkować swoje myśli. Poszukujący spokoju i skupienia znajdą go w my Office, czyli pokojach w których znajduje się tylko jedno biurko i które można zarezerwować na wyłączność.

Chillout Room to przestrzeń wykorzystywana codziennie, zaprojektowana z myślą o stworzeniu miejsca relaksu dla pracowników.
160 metrów kreatywnej przestrzeni, gdzie pośród roślinności odpoczniesz na hamaku, leżaku czy na huśtawce. Piłkarzyki,gry planszowe, konsole i okulary VR pozwolą oderwać się od biurowej atmosfery. Włącz ulubioną muzykę – możesz wybierać z setek utworów.
Usiądź wygodnie wśród puf i poduszek na zielonych trybunach i zastanów, jaką historię o firmie opowiadają murale, zdobiące wiele zakątków biura Ceneo.pl.
Chillout umożliwia organizację imprez i konferencji do 100 osób, posiada zaawansowany system audio i trzy wysuwane ekrany, pozwalające zamienić przestrzeń w salę konferencyjną lub kino.  Pokój połączony jest z dużą kuchnią za pomocą szklanej, przesuwnej ściany. Dzięki temu można go jeszcze powiększyć, wydzielając powierzchnię na potrzeby organizacji eventów, bez przeszkadzania w pracy na open space.

Tagi: , , ,