25.08.2015

Nasi Mood Managerowie po raz kolejny stanęli na wysokości zadania

Mood Manager jest osobą, która przez miesiąc dba o dobry nastrój i klimat w firmie. Można go także nazwać specjalistą od… zachcianek.

ZOBACZ POPRZEDNIE NASZE AKCJE.

Nasi eksperci od e-commerce mają okazję do pokazania w tym czasie swoich dodatkowych talentów – zmysłu organizacji, dobrego smaku, umiejętności słuchania zespołu, a przede wszystkim dbania o innych oraz satysfakcji z dobrze wykonanego zadania.

Od stycznia do czerwca dbali o nas z poświęceniem i oddaniem. Poniżej znajdziecie krótkie opisy ich pomysłów na tworzenie prawdziwie dobrego klimatu.


Przygotowałem pełne energii i smaku drugie śniadanie, które zamówiłem w jednej z najlepszych wrocławskich burgerowni. Do wyboru były cztery rodzaje kanapek z kiełbaską a’la hot dog, z matiasem, ze smażonym serem oraz z kiełbasą i kiszoną kapustą.
Pozostały budżet wykorzystałem na zakup 20 okrągłych pizz o wielkości 44 cm każda, co łącznie dało 30395 cm2 jedzenia.

Paweł, Dział Product Ownerów, Mood Manager w styczniu


Zamówiłem dwie gry – „Grand Theft Auto V” oraz „Diablo 3” na PS4, dżojstik, a także słuchawki. Nasi gracze byli wniebowzięci.

Darek, Dział Product Ownerów, Mood Manager w lutymDla mojego zespołu przygotowałam pyszne batony z naturalnych składników, zorganizowałam konkurs z książkami o bieganiu, zakupiłam również owoce i naczynia do gotowania na parze w mikrofali.

Kasia, Dział Programistów Aplikacji Mobilnych, Mood Manager w kwietniu


Wspólne posiłki to najlepszy sposób, by łączyć ludzi i umilać im czas, dlatego właśnie zdecydowałam się na przygotowanie śniadania. Sporym wyzwaniem było spełnienie każdej śniadaniowej zachcianki, ale ostatecznie wszyscy byli najedzeni i zadowoleni na resztę dnia. Po śniadaniu przyszedł czas na obiad, w kolejnym tygodniu nie obyło się więc bez wieży pizz w wielu różnych smakach. A na koniec deser – pyszne lody naturalne.

Inez, Dział Product Ownerów, Mood Manager w majuMoim zadaniem, jako Mood Managera, było zadbanie o dobry humor współpracowników. Wszyscy lubią popcorn. Wielu z nas kojarzy się on z kinem i miło spędzonym czasem. Dzięki kupionej przeze mnie maszynie moi koledzy i koleżanki mogą teraz sami przygotować sobie ciepłą i pyszną przekąskę. Aby zadbać o zdrową porcję witamin, zapewniłem też dostawy owoców oraz zakupiłem sokowirówkę.

Paweł, Dział IT, Mood Manager w czerwcu