04.08.2014

Kasia w podwójnej roli

Kasia – kierownik zespołów projektowych działu IT – oprócz codziennego wspierania swojego zespołu oraz tworzenia i udoskonalania licznych funkcji Ceneo.pl, jest instruktorką aerobiku, pilatesu oraz aktywną propagatorką zdrowego trybu życia.

Wiedzą na ten temat dzieli się z użytkownikami naszego bloga o zdrowiu i urodzie – Dbam o siebie, gdzie odpowiada na pytania dotyczące diety, zdrowego odżywania i treningów.

Kasia sportem zainteresowała się już w czasie studiów. Wtedy też – nomem omen – stawiała swoje pierwsze kroki w takich dziedzinach jak pilates i fitness.

Chętnych na zmianę trybu życia na zdrowszy, osoby zainteresowane rozpoczęciem treningów, jak i zaciekawionych możliwością zmiany sylwetki poprzez dietę i ćwiczenia – zapraszamy do sekcji Pytań i odpowiedzi.

A na zdjęciach poniżej możecie podziwiać świat z perspektywy Kasi, która na długo przed pracą wyrusza w bieg po zdrowie i piękną sylwetkę, kiedy to większość z nas jeszcze słodko śpi.

Świat z perspektywy Kasi - Wrocław, 5.30 rano, 15 kilometr biegu.

Świat z perspektywy Kasi – Wrocław, 5.30 rano, 15 kilometr biegu.

Wschodzące słońce, zieleń i cisza. Taka sceneria zdecydowanie rekompensuje trudy porannego wstawania.

Wschodzące słońce, zieleń i cisza. Taka sceneria zdecydowanie rekompensuje trudy porannego wstawania.

Kasia - kierownik zespołów projektowych działu IT oraz instruktorka fitness, a także aktywna popularyzatorka zdrowego trybu życia.

Kasia – kierownik zespołów projektowych działu IT oraz instruktorka fitness, a także aktywna popularyzatorka zdrowego trybu życia.

Tagi: