15.09.2014

Jak zarabiać na sprzedaży w sieci

W sobotę 13 września w ramach Dnia Otwartego Studiów Podyplomowych w WSH nasza ekspertka w dziedzinach e-biznesu i user experience – Joanna Heine, poprowadziła wykład „Jak zarabiać na sprzedaży w sieci”.

Chciałbyś studiować e-commerce? Kliknij, by poznać szczegóły

Na spotkaniu jego uczestnicy mieli między innymi okazję dowiedzieć się, co różni sprzedaż od e-sprzedaży. co wpływa na sukces działalności sklepów internetowych oraz poznać różne modele biznesowe w e-commerce.

Asia przedstawiła krótką historię e-handlu w Polsce i na świecie, powiedziała o stosowanych przez sklepy internetowe modelach biznesowych – wskazała ich definicje oraz klasyfikacje, a także zapoznała uczestników z branżowymi nowinkami oraz zaproponowała kilka autorskich, niestandardowych rozwiązań dla osób zainteresowanych sprzedażą w internecie.

Spotkanie było częścią promocji nowo otwartego kierunku studiów podyplomowych „Manager E-commerce”, współtworzonego przez Fundację Polak 2.0 oraz ekspertów Ceneo.

Spotkanie prowadziła ekspertka w dziedzinach e-biznesu i user experience – Joanna Heine.

Uczestnicy spotkania mieli okazję poznać kilka modeli biznesowych, które ułatwią im wejście w świat e-biznesu.

Uczestnicy spotkania poznali kilka ciekawych przypadków sklepów i platform internetowych, które odniosły szczególny sukces.

Tagi: