27.07.2015

Good Mood, bo dobry klimat to podstawa

W ostatnich miesiącach kilkoro świeżo wybranych Mood Managerów miało okazję zrealizować swoje pomysły, jak i sprawdzić umiejętności organizacyjne.

Od stycznia do czerwca spełniali liczne zachcianki naszych zespołów, zdobywając w pełni zasłużone uznanie kolegów i koleżanek.

Poniżej możecie prześledzić ich pomysły oraz zobaczyć, jak w praktyce wyglądała realizacja.


Czy jest coś lepszego dla zmęczonych pracowników niż relaksujący masaż pleców? Przekonany do zasadności stwierdzenia „w zdrowym ciele, zdrowy duch” oraz faktu, że nie tylko przysmaki mogą poprawić humor, zaprosiłem do naszego biura specjalistę od masażu biurowego.

Tomek, Dział SEM/ SEO, Mood Manager w styczniu


Przygotowałem paczkę pełną pyszności, a znalazły się w niej orzeszki ziemne, ręcznie robiona czekolada z wrocławskiej manufaktury, napój energetyczny oraz obowiązkowe „Grześki”.

Grzesiek, Dział Rozwoju Treści, Mood Manager w lutym


Postanowiłam osłodzić pracę kolegom i koleżankom – na wszystkich czekała pyszna czekolada do picia! Wybrani mogli również skorzystać z czekoladowych warsztatów – zapoznać się z historią czekolady, poznać proces jej produkcji oraz własnoręcznie przygotować pralinki.

Joanna, Dział Marketingu, Mood Manager w marcu

Prawdziwe cuda z czekolady.

jg02

Poza samym kosztowaniem mieliśmy również okazję usłyszeć o procesie produkcji kawy.

Mood manager w moim wykonaniu ochłodził naszemu zespołowi jeden z upalnych kwietniowych dni. W tym też celu zamówiłem szejki z popularnej wrocławskiej firmy. Do wyboru mieliśmy kilka smaków – mleczny szejk z krówkami i herbatnikami oraz z bananem i nutellą, smoothie z pomarańczy, gruszki, banana, szpinaku i kapusty włoskiej oraz smoothie z pomarańczy banana i ananasa.

Paweł, Dział Bezpieczeństwa Transakcji, Mood Manager w kwietniu

Wielbiciele słodkości i mlecznych smaków mieli prawdziwą radochę.

Tym razem zespół miał ochotę spróbować czegoś naprawdę nowego, ale o sprawdzonej recepturze i tradycyjnym smaku. Zamówiłem duuużo piecuchów, czyli pierogów z pieca, z prawie każdego rodzaju i o fantazyjnych nazwach – były więc pierogi Kraśne, Rycerskie, Diabelskie, Hetmańskie, a nawet Zakonne. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Adrian, Dział SEM/ SEO, Mood Manager w maju


Kupiłam górę warzyw, owoców i innych rarytasów oraz mikser, który umożliwił tworzenie z nich pysznych, odżywczych i pożywnych soków. Wydrukowałam także kilkanaście przepisów, co ułatwiło ich przygotowanie.

Alicja, Dział handlowy, Mood Manager w czerwcu

Wszystkie litery alfabetu warzyw i owoców.

Pyszne koktajle odżywcze w nieskończonej ilości smaków i kolorów.

Tagi: