Rozwój Treści

Rozwój Treści

Zajmuje się tworzeniem opisów i specyfikacji produktów oraz buduje i porządkuje ich strukturę. Poprzez sposób przedstawienia produktu uatrakcyjnia go oraz ułatwia klientowi podjęcie decyzji o zakupie.

Rozwój Produktów

Rozwój Produktów

Zajmuje się wymyślaniem i tworzeniem nowych produktów – czyli usług lub udogodnień dla współpracujących sklepów internetowych oraz użytkowników serwisu Ceneo.pl.

Dział IT

Dział IT

Programują, tworzą i testują serwis Ceneo.pl na komputery i urządzenia przenośne. Sprawiają, że jest on łatwy w obsłudze. Rozwijają liczne aplikacje i funkcje serwisu. To dzięki nim rozproszone informacje prezentowane są w czytelny i spójny sposób.

Dział HR

Dział HR

Zajmuje się wieloma aspektami z różnych obszarów zarządzania zasobami ludzkimi. Doradza i wspiera cała organizację, jak i pojedynczego pracownika. Prowadzi rekrutacje, odpowiada na potrzeby kadrowe firmy oraz czuwa nad jej dobrym funkcjonowaniem.

Marketing

Marketing

Promuje Ceneo.pl, tworzy i koordynuje kampanie reklamowe, współpracuje z właścicielami witryn internetowych. Pozycjonuje stronę w wynikach wyszukiwania.

Dział Handlowy

Dział Handlowy

Zaprasza nowe sklepy do współpracy. Obecnym pomaga w promocji oraz rozwiązuje ich problemy, jak również udostępnia narzędzia zwiększające sprzedaż.

Dział Bezpieczeństwa

Dział Bezpieczeństwa

Dba o bezpieczeństwo użytkowników Ceneo.pl oraz sklepów współpracujących. Monitoruje, weryfikuje oraz wyjaśnia wszelkie sporne kwestie związane z zakupami internetowymi. Walczy z nieuczciwymi sklepami. Zajmuje się również ochroną danych osobowych.