01.05.2018

, ,

Ćwiczymy, bawimy się… i pomagamy!

Lubimy sport i lubimy pomagać, dlaczego więc nie połączyć dobrego z lepszym? Przez cały maj w Ceneo.pl trwało wyzwanie rowerowe, w którym nasi pracownicy kręcili kilometry aby pomóc dzieciom z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania i wykręcili… 5 rowerów dla podopiecznych!

 

Aktywność fizyczna, zdrowa rywalizacja i pomoc dzieciom – idealne połączenie, które dzięki zaangażowaniu pracowników Ceneo.pl pozwoliło zdobyć dla wychowanków Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania aż 5 rowerów. Dziś to aż 18 grup wychowawczych, gdzie swoje bezpieczne dzieciństwo i okres dorastania przeżywa około 200 wychowanków. Przy takiej liczbie podopiecznych ważna dla jest każda pomoc, a nasi pracownicy jak zawsze stanęli na wysokości zadania. Pokonali wspólnie 13 745 km, pobijając tym samym zeszłoroczny rekord o prawie 1 500 kilometrów! W akcji wzięło udział 57 rowerzystów, a aż 53 osoby pokonały ponad 25 kilometrów każdy.

Wyzwanie zostało zrealizowane, rowery zostaną przekazane dlatego jest co świętować. Jak to zrobiliśmy? Organizując Precel Day, czyli ciepłe, pyszne precle na śniadanie.

Tagi: , ,