21.10.2016

Ceneo.pl ponownie na CareerEXPO

Intryguje Was, na czym polega praca w branży e-commerce? Chcecie wiedzieć, co mamy do zaoferowania, kogo szukamy i dlaczego warto spróbować sił właśnie w Ceneo.pl? Czekamy na Was na jesiennej edycji targów pracy Career EXPO, 25 października w Hali Stulecia.

ceneo.pl na CE

Targi Career EXPO, na których wystawia się kilkadziesiąt polskich i zagranicznych firm, to wspaniała okazja do spotkania z potencjalnymi pracodawcami. Jeśli chcecie poznać najświeższe trendy na rynku pracy, to z pewnością dobrze trafiliście. Wizyta na Career EXPO umożliwi Wam też nieformalną rozowę z rekruterami.

Ceneo.pl będzie obecne na targach już po raz kolejny. Zdradzimy, że szukujemy dla Was sporo dobrego…

enregy drinki

Przede wszystkim chętnie odpowiemy na Wasze pytania, dotyczące pracy w Ceneo.pl. Będziecie mogli dowiedzieć się więcej o tym, jak powstaje nasz serwis i jakie działy pracują na jego sukces. Przekonacie się, w jaki sposób pielęgnujemy rozwój wiedzy i umiejętności naszych pracowników oraz poznacie dodatkowe korzyści, takie jak elastyczne godziny pracy, czy system kafeteryjny.

Oczywiście, oprócz praktycznych aspektów, z przyjemnością przybliżymy Wam klimat naszej firmy. Nie zapomnijcie spytać nas o Mood Managera, Ceneo inspiruje, czy Chilloutroom. Dowiecie się również, jak tworzymy pozytywną atmosferę oraz jak wspieramy kreatywność.

Dzięki obecności na Career EXPO, będziemy również mogli przedstawić Wam konkretne oferty pracy i staży. Być może szukamy właśnie kogoś z Was?

Aby wziąć udział w targach wystarczy zarejestrować się i pobrać bezpłatny bilet na stronie wrocławskiej edycji CareerEXPO.

25 PAŹDZIERNIKA (wtorek) OD 10:00 DO 18:00 CZEKAMY NA WAS W HALI STULECIA

Tagi: , , ,