12.04.2016

,

Ceneo.pl po raz kolejny na Career EXPO

Ciekawi Cię, jak wygląda praca w branży e-commerce? Chcesz poznać naszą ofertę i dowiedzieć się dlaczego warto pracować w Ceneo.pl? Czekamy na Ciebie na targach pracy Career EXPO, które odbędą się już 14 kwietnia w Hali Stulecia.


stoisko ceneo

Targi Career EXPO, na których wystawia się kilkadziesiąt polskich i zagranicznych firm, to wyśmienita okazja do spotkania z potencjalnymi pracodawcami. To nie tylko możliwość dokładnego poznania aktualnych perspektyw na rynku pracy, ale również szansa na swobodną rozmowę z rekruterami.

W Hali Stulecia nie może zabraknąć również naszego stoiska. Będziemy czekać ze słodkim poczęstunkiem, w pełnej gotowości do udzielenia wszelkich informacji na temat pracy w Ceneo.pl.

Przede wszystkim postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania, ale chętnie opowiemy również o różnych aspektach funkcjonowania naszej firmy. Poznasz nasze działy i ich wkład w budowanie jakości Ceneo.pl. Dowiesz się również, jak dbamy o pozytywną atmosferę oraz jak wspieramy kreatywność w pracy. Koniecznie zapytaj nas o Mood Managera, Chillout Room, Luźne piątki oraz imprezy i wyjazdy integracyjne. Zobaczysz także, w jaki sposób staramy się o rozwój wiedzy i umiejętności naszych pracowników. Ponadto, przekonasz się, że jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby każdej osoby, chociażby przez system kafeteryjny, elastyczne godzine pracy i wspieranie inicjatyw pracowników.

Dzięki obecności na Career EXPO, będziemy również mogli przedstawić Ci bezpośrednio nasze konkretne oferty pracy. Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy. Być może mamy coś właśnie dla Ciebie!

Bez względu na to, czy pragniesz aplikować, dowiedzieć się co nieco o branży e-commerce, czy po prostu lepiej nas poznać, zapraszamy Cię serdecznie na nasze stoisko.


 

Szukamy najlepszych!


14 kwietnia (czwartek) czekamy od 10:00 do 18:00 w Hali Stulecia.

Na stronie Career EXPO jest jeszcze możliwa bezpłatna rejestracja na targi.

Tagi: , , ,