20.08.2015

Ceneo na SDD Conference w Londynie

W połowie maja Marcin i Grzegorz odwiedzili Londyn. Celem ich podróży była konferencja Software Design & Development Conference 2015.Miejscem konferencji było największe centrum artystyczne w Europie – The Barbican Centre. Konferencja zorganizowana była z dużym rozmachem. Zgromadziła uczestników z 32 krajów oraz wielu znanych i cenionych w branży prelegentów.Uczestnicy mieli do wyboru aż 8 ścieżek tematycznych, co dało 32 prelekcje dziennie i aż 96 w ciągu 3 dni trwania konferencji!

Zakres tematyczny był bardzo szeroki. Poruszone były tematy związanie z programowaniem na platformie .NET, nowinki związane z całym ekosystemem, kwestie bezpieczeństwa, automatyzacji procesu wytwarzania oprogramowania oraz architektury nowoczesnych systemów informatycznych. Bardzo dużą popularnością cieszyły się tematy związane z tzw. Agile architecture i Microservices.Londyn okazał się gościnny także pod względem pogody. Przez cały pobyt naszym pracownikom towarzyszyło słońce.

Po 8 godzinach wykładów był też czas na relaks i zwiedzanie Londynu.Więcej zdjęć z samej konferencji znajdziecie na profilu Flickr organizatora.