04.07.2016

,

Ceneo inspiruje: Warsztaty z trenerem personalnym

W pierwszy piątek lipca mieliśmy w Green Towers wyjątkowego gościa, którym był Artur Ciepluch. Trener osobisty, fizjoterapeuta, ale przede wszystkim prawdziwy pasjonat, poprowadził dla nas warsztaty o tematyce dietetycznej i fitnessowej.

Zaprosiliśmy Artura, żeby opowiedział nam o tym, czym zajmuje się na codzień. Była to świetna okazja, żeby bliżej poznać charakter pracy trenera personalnego i zadać mu kilka ciekawych pytań.

Spotkanie było podzielone na dwa bloki. Pierwszy z nich dotyczył tematyki dietetycznej. Mogliśmy posłuchać o układaniu zbliansowanych posiłków, kaloriach, czy komponowaniu indywidualnej diety.

Druga część warsztatów została poświęcona aktywności fizycznej. Artur wyjaśniał nam rozmaite tajniki trenowania i podstawowe zasady efektywnego ćwiczenia. Sporo dowiedzieliśmy się, między innymi, o specyfice konkretnych rodzajów treningu.

Prezentacja na warsztacie o fitnessie

Trener fascynująco opowiadał o treningach i diecie

Duża sala wypełniona po brzegi

Zajęcia miały otwartą formę – każdy mógł zadać swoje pytania

Trener opowiada o różnych rodzajach treningu

Artur tłumaczył wszystko na z życia wziętych przykładach

Oprócz garści przydatnych informacji o wysiłku i odżywianiu, mieliśmy też uciechę z dodatkowej atrakcji, jaką stanowiło losowanie nagród. Uczestnicy warsztatów mogli zgarnąć vouchery na trening osobisty i indywidualne konsultacje z Arturem oraz oryginalne koszulki reprezentacji Polski.

 

Tagi: , , ,